KURSY Z ZAKRESU LOGISTYKI i SPEDYCJI - NOWOŚĆ

 „…Bez względu na wielkość, skalę i zakres działania konkretnego przedsiębiorstwa procesy logistyczne są nieodłączną częścią każdego biznesu. Każdemu bowiem przedsiębiorstwu w dążeniu do zrealizowania określonego celu towarzyszą procesy logistyczne (rozumiane jako procesy wspierające) związane z zapewnieniem wszelkich niezbędnych zasobów …”

W ramach szkoleń w obszarze LOGISTYKI proponujemy kursy:
- specjalista ds. logistyki
- specjalista ds. transportu i spedycji
- magazynier

Specjaliści ds logistyki są szeroko poszukiwani na rynku pracy w Polsce i za granicą. Osoby pracujące na stanowisku specjalisty ds. logistyki są odpowiedzialne za organizację, planowanie i koordynowanie pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych i firmach logistycznych. Specjalista ds. logistyki a także specjalista ds. transportu i spedycji odpowiada za działania firmy w zakresie eksportu i importu a także ściśle współpracuje z magazynierami. Osoba zatrudniona na stanowisku specjalisty w branży logistycznej pełni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej.
Zawód Logistyk a także Specjaliści z zakresu logistyki znajdują się w pierwszej piątce TOP zawodów według rankingów najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy w Polsce i na świecie (zawody przyszłości).
Kursy logistyczne organizujemy przez cały rok.
Zapraszamy !