O szkole

Jesteśmy szkołą powstałą z myślą o osobach, które chcą zdobyć lub uzupełnić kwalifikacje zawodowe. Naszym głównym atutem są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży edukacyjnej, którzy z chęcią pomogą w doborze dalszej ścieżki edukacyjnej.

Mamy też propozycje dla osób, które z przyczyn od nich niezależnych na jakimś etapie nauki nie miały możliwości dokończenia szkoły, a także dla pasjonatów różnych dziedzin nauki.

Uruchamianie kierunków

Uruchamiamy wybrane kierunki już przy kilku osobach chętnych

Plan zajęć

Plan zajęć układamy na cały semestr z góry

Dlaczego AS Edukacja?

• posiadamy uprawnienia szkoły publicznej na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych Prezydenta Miasta Katowice
  • jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym – u nAS zdasz egzamin na kwalifikację w zawodzie
  • nasz dział obsługi klienta zapewni profesjonalną i fachową obsługę, udzieli wyczerpujących informacji, pomoże w zapisie do szkoły, doborze szkoleń, a także udzieli wsparcia na każdym etapie nauki i po jej zakończeniu
  • jesteśmy elastyczni i spełniamy oczekiwania klientów na najwyższym poziomie
  • nasza kadra pedagogiczna została wybrana z najwyższą starannością, stanowią ją młode, ale doświadczone osoby, pełne pasji i kreatywności
  • nasz sekretariat znajduje się w ścisłym centrum Katowic i nie posiada żadnych barier architektonicznych, jest całkowicie dostępny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, a także dla matek z wózkami z dziećmi
  • miejsce realizacji zajęć dydaktycznych znajduje się w pobliżu centrum Katowic i również jest dostępne dla osób niepełnosprawnych – podjazd do szkoły, zajęcia na parterze

A wszystko po to, aby czas spędzony na naszych zajęciach nie tylko dostarczał niezbędnej wiedzy do podnoszenia kwalifikacji oraz do zdawania egzaminów państwowych, ale także był dla Was przyjemny, a szkoła AS Edukacja stała się miejscem, które będziecie mile wspominać i do którego będziecie chcieli wracać.

W skład AS Edukacja - Zespół Szkół dla Dorosłych w Katowicach wchodzą:

• AS Edukacja - Szkoła Policealna w Katowicach
  • AS Edukacja - Centrum Szkoleniowe w Katowicach

Poznaj nasze referencje

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę AS Edukacja – Centrum Szkoleniowe jako solidnego szkoleniowca

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

Na podstawie dostarczonej dokumentacji stwierdza się, że zadanie zostało wykonane z należytą starannością i zgodnie z umową …

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Polecamy firmę AS Edukacja jako rzetelnego partnera w zakresie realizacji szkoleń.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie

Rekomendujemy AS Edukacja w Katowicach jako firmę godną zaufania, która zgodnie z przedstawiona ofertą zapewnia profesjonalne szkolenia dopasowane do potrzeb zamawiającego.

Ośrodek dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa w Rudzie Śląskiej

AS Edukacja przeprowadziła w 2018r szkolenie dla osób bezrobotnych szkolenie techniczne w zawodzie stylistka paznokci + tempo pracy. Usługi zostały wykonane zgodnie z umową w sposób należyty i nie budzący zastrzeżeń.

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Szkolenie z zakresu Adobe Photoshop trwało 30 godzin. Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, zajęcia charakteryzowały się profesjonalizmem, a także skutecznym i efektywnym sposobem przekazywania wiedzy.

Park Naukowo - Technologiczny "TECHNOPARK Gliwice"

Potwierdzamy, że firma AS EDUKACJA powierzone zadanie wykonała rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Pragniemy również podkreślić, że na każdym etapie prac udzielane nam były wszelkie informacje o postępach działań, co daje nam poczucie pełnej kontroli nad zleceniem.

Miasto Chorzów

Szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwania w zakresie kompetencji prowadzącego, materiałów szkoleniowych oraz sposobu prowadzenia zajęć. W związku z powyższym rekomendujemy współpracę z Centrum Szkoleniowym AS Edukacja jako partnerem godnym polecenia.

Joanna Szajter Grupa Doradcza PROMESA
Bezpłatne zaświadczenia

Dla ZUS, KRUS, MOPS, zakładu pracy, etc. wystawiamy na miejscu

Bezpłatna legitymacja szkolna

Uprawnia do zniżek na przejazdy KZK GOP (do 21 rż.) i PKP (do 24 rż.)

Czesne gratis

Czesne 0 złotych przez cały cykl kształcenia na wybranych kierunkach

Przyjazna szkoła

Sekretariat i budynek szkoły, jest dostosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich